Atölye Pudra’dan Kişiye Özel Hediye


Şehri Nisa‘nın Bayram Hediyesi Çekilişi oldukça ilgi görmüştü. Biz de bu ilgi karşısında yeni bir hediye çekilişi yapmaya karar verdik. Kişiye özel ürünler tasarlayan ve çok yakında web sitesiyle yayın hayatına başlayacak olan Atölye Pudra, bu konuda bize ön ayak oldu. 

Atölye Pudra’nın kurucusu Ezgi Hanım, üniversitedeki Ekonomi eğitiminden sonra bazı firmalarda görev almış ama yaratmanın verdiği güce evlilik hazırlıkları aşamasında daha fazla dayanamayıp Atölye Pudra’nın ilk temellerini atmış , girişimci bir kadın.  Kendisi o süreci şöyle anlatıyor ;
‘Evlilik hazırlığı yaptığım dönemde, özellikle ev tekstili alışverişinde istediğim sadeliği, güzelliği, renk ve boyutu hazır ürünlerde bulamadım. Masa örtüleri, runnerlar, Amerikan servisleri, her şey hayal ettiğim ev için fazla abartılıydı. İş başa düşünce, şuan Atölye Pudra’nın titizlikle çalışan ekip üyelerinden biri olan eşimin ablasıyla kolları sıvadık. Birlikte kumaş, iplik, dantel gibi ürünler aldık ve hayal ettiğim her şeyi tek tek hazırladık. Benzer şeyleri kına gecesi, nişan ve düğün hazırlıklarında da yaşadık. Ya her şey fazla süslüydü ya da hiçbir özelliği olmayacak kadar sade. Ardından kına gecesi davetiyesi, düğün davetiyesi, mekanın süslenmesi, hatıra perdesi, hatıra çerçevesi, anı defteri, katılanlara ufak anı hediyeleri , hatta doğum günü ve baby shower partileri derken,  Atölye Pudra’nın temelleri atılmış oldu. Şimdilerde, ihtiyaca yönelik ev tekstili ürünlerinin yanı sıra , baby shower, kına gecesi, doğum günü gibi etkinliklerde tek kullanımlık kişiye özel detaylar taşıyan tabak, bardak, şişe, peçete, tshirt, fotoblok, magnet vb ürünler tasarlıyoruz. Bunların yanı sıra küçük sürprizlerden hoşlanan çiftlere  piknik ve özel günler için yine kişiye özel parti ve sürpriz hediye paketleri hazırlıyoruz. Kişiye özel hazırladığımız Amerikan servisleriyse özellikle kreşler ve anaokullarında çocukların yemek yemesini kolaylaştırdığı için çok tercih ediyor. Angry birds seven çocuklar için de hazırlıyoruz, gangnam style hayranı olan için de. Kendi fotoğrafı üzerine yemek yemek isteyen minikler bile oluyor :)’
Atöyle Pudra, başarılı yolculuğunun bu durağında bize , kişiye özel tasarlanmış 2 adet Amerikan servisi hediyesiyle geldi. Bize de bu hediyelerin sahibini bulup, onu hediyesine kavuşturmak düştü 🙂 Hadi bakalım, şartlar şöyle :

Çekilişe sosyal medyadan katılmak isterseniz ; 

  • Atölye Pudra‘nın Facebook hayran sayfasını beğenin. 
  • Şehri Nisa‘nın Facebook hayran sayfasını beğenin. 
  • Facebook sayfamızda paylaşacağımız fotoğrafı kendi profilinizde , çekiliş bitene dek herkese açık olacak şekilde paylaşın. 
  • Ardından fotoğrafın altına beğenip paylaştığınıza dair yorum bırakın. Hepsi bu kadar 🙂 
Çekilişe blog üzerinden katılmak isterseniz ;

  • Şehri Nisa’da izleyici olun.
  • Kendi bloğunuzda bu çekilişi fotoğrafıyla beraber duyurun. 
  • Ardından bu yazıya gelerek şartları yerine getirdiğinize dair yorum bırakın. 
Çekilişimiz 6 Eylül akşamı sona erecek. Bol şans 🙂Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir